Author: a***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: easy to install and bright
顏色: 白色
Price: HK$132.00
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | White |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 60W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq25051934803004678 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 3718761 people said the quality is very good!
Author: a***l
Date:
Review: easy to install and bright
顏色: 白色
Author: r***3
Date:
Review: Amazing product love it 😍
顏色: 白色
Author: s***4
Date:
Review: The products you send are amazing — top quality and the best selection. Thank you!
顏色: 白色
Author: f***8
Date:
Review: وااااووو رائع حبيتتتتتتتتت
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.